• Обновено
Бесплатни Shiping 500ml Нерѓосувачки Челик Шлаг Крем Фармацевт/Крем Whipper со 3 Украсување Млазници,Патрон на Носителот,Сребрена Боја

Бесплатни Shiping 500ml Нерѓосувачки Челик Шлаг Крем Фармацевт/Крем Whipper со 3 Украсување Млазници,Патрон на Носителот,Сребрена Боја

Rating 
DEN 2851.00
DEN 5183.52
-45 %

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет 18/8 нерѓосувачки челик шише, главата, млазници, трајни најпопуларните големина, 1-Пивце (500ml) шлаг крем диспензерот за врвот десерти и пијалоци го Користите овој крем whipper да се создаде swirls на шлаг крем, сладолед, frostings, меко сирење, сода, желеа, чоколадо мус, пити, колачи, waffles и топли/ладни пијалоци Лесно грижа, овозможува да едноставно да се измијат од садот и да го користите вклучени чистење со четка за чистење на сложена украсување совети и фармацевт глава

Основни карактеристики

Тип:
Десерт Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Десерт Алатки Тип:
Палачинка Тесто Точење
Бренд Име:
JOPAY
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Шлаг Крем Фармацевт

Најдобри понуди