• Обновено
Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен, Црвена роза Цвет Крст-Бод декорација сликарство ѕид оркестарот на Големо Подарок

Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен, Црвена роза Цвет Крст-Бод декорација сликарство ѕид оркестарот на Големо Подарок

Rating 
DEN 685.00
DEN 1370.88
-50 %

Залиха
Во магацинот.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА УБАВА ДАМА Дистрибуција
Опис На Производот
Крпа Големина : за 79 X59 CM
Целосна везови
Подарок : 5pcs теми ликвидација плоча вклучени
*************************
1 инч=25.4 mm (1"=25.4 mm)
1mm=0.04 инчи (1mm=0.04")
Ве молиме имајте во предвид : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct, ве молиме да користите 3 насоки од една до бод
♥КАКО ДА БОД :
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. И купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се ВРАЌА Ние и ветуваме верно ги опише сите продажба на предмети. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад.
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Основни карактеристики

Големина:
79x59cm cotton, 79x59cm silk
Бренд Име:
QIUSI
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% Памук
Стил:
Пастирски
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Тема:
роуз вазна на цвеќе крстот бод везови
режим:
embroider цветови и лисја

Најдобри понуди