• Обновено
Радост недела животен стил На симпатична малку коза крстот бод везови колекции печат ткаенина за лесно везана

Радост недела животен стил На симпатична малку коза крстот бод везови колекции печат ткаенина за лесно везана

Rating 
DEN 301.00
DEN 590.40
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Радост недела животен стил На симпатична малку коза крстот бод везови колекции печат ткаенина за лесно везана
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : D552
Име : симпатична малку коза
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 31×31
Спецификација : 11 CT
Големина : 39×39
Бода : 16900
Боја : 14
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
31*31cm
11CT:
39*39cm
Точка Бр.:
D552

Најдобри понуди