• Обновено
Радост недела слика стил Приказна на Магија Грав сликарство крстот бод модели слободни смета везови занает за домашна декорација

Радост недела слика стил Приказна на Магија Грав сликарство крстот бод модели слободни смета везови занает за домашна декорација

Rating 
DEN 2705.00
DEN 5304.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Радост недела слика стил Приказна на Магија Грав сликарство крстот бод модели слободни смета везови занает за домашна декорација
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : R669
Име : Приказна на Магија Грав
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 90×106cm
Спецификација : 11 CT
Големина : 115×135cm
Бода : 242100
Боја : 50
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава
Фабриката за директна продажба
Фабриката официјалната продавница со нашата фабрика Qualifiedfor вашиот најголемиот Дел наредби.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.
Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата.
Уникатна технологија на печатени ткаенини
Навистина се исполнат целта на dispensable табелата читање.
Материјалот е еколошки не-токсични
Производи' материјал е еколошки не-токсични, кои имаат SGS тест извештај.
Зедницата однапред
Производителот може да понуди подобра по продажба на заштита и технологија поддршка.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот.Со core технологијата, фабрика специјалност во дизајн, развој, производство, продажба и маркетинг. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise.

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
90*106cm
11CT:
115*135cm
Точка Бр.:
R669

Најдобри понуди