• Обновено
Радост недела животен стил На галоп коњ крстот бод комплет 14ct и 11ct печат ткаенина за лесно везана

Радост недела животен стил На галоп коњ крстот бод комплет 14ct и 11ct печат ткаенина за лесно везана

Rating 
DEN 685.00
DEN 1344.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Радост недела животен стил На галоп коњ крстот бод комплет 14ct и 11ct печат ткаенина за лесно везана
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : D554
Име : галоп коњ
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина : 67×34
Спецификација : 11 CT
Големина : 85×43
Бода : 47989
Боја : 37
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава

Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
67*34cm
11CT:
85*43cm
Точка Бр.:
D554

Најдобри понуди