• Обновено
Радост недела флорални стил цвет на среќа мал подарок слободни Божиќ крстот бод шеми за печатење за почетници

Радост недела флорални стил цвет на среќа мал подарок слободни Божиќ крстот бод шеми за печатење за почетници

Rating 
DEN 190.00
DEN 345.60
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
17*17CM
11CT:
21*21cm
Точка Бр.:
H450

Најдобри понуди