• Обновено
Возрасни Пролет, Есен Топло Неколку Sleepwear Pajama поставува Памук Жените Pyjamas Сива боја Шарени Pijamas Тренерки Долг ракав

Возрасни Пролет, Есен Топло Неколку Sleepwear Pajama поставува Памук Жените Pyjamas Сива боја Шарени Pijamas Тренерки Долг ракав

Rating 
DEN 1030.00
DEN 1470.72
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Состојба : 100% сосема нов! Боја : Како на слики Големина : M/L/XL/XXL Материјал : 100% Памук! Исто така, можете да носат чисто и удобно пижами неколку неформални прошетка или викенд дома, гледа ТВ, итн., нека ти на целиот ден на одржување на добро расположение! Ова е најдобриот подарок за вас или вашиот љубовник, збир на високо-квалитетни и удобни пижами може да те направи цела ноќ да спијат добар сон.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал Состав:
Памук&Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
NOWCOS
Број На Модел На:
неколку pajama поставува
Јака:
Околу Врат
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук,Полиестер
Должина:
Full Length
Сезоната:
Пролет
Функција:
На цртан филм мачка sleepwear
Ткаенина Тип:
Плетени памук
Пакет содржи:
1 x Pajama групи(Мажи или жени)

Најдобри понуди