• Обновено
Топли Пижами Нови Дами Мрежа Чипка долна облека Nightdress Секси долна Облека, Плус Големина XXL XXXXL 6XL 3 Дел Жена Sleepwear Секси Пижами

Топли Пижами Нови Дами Мрежа Чипка долна облека Nightdress Секси долна Облека, Плус Големина XXL XXXXL 6XL 3 Дел Жена Sleepwear Секси Пижами

Rating 
DEN 499.00
DEN 623.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Женска Секси Пижами Сет
1.Ако вашиот објект не пристигне во 60 дена(руската Федерација/Бразил 90-120 дена) ние нудиме целосна наплата.
Па ве молиме да не се отвори спор пред тоа време ако вашиот објект не пристигнат.
Посебно се нагласи дека ни даде вашето полно име и точна адреса.
2.Ве молиме да забележите големината детали и детали за производот пред цел.
3.Ако добиете пакет, но не ми се допаѓа, можете да се плати за враќање превозот цена ,ние прифаќаме да се враќаме на нас.
4. Одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред,оставете порака на нас,
ние ќе ви даде најдобра цена. По исправка ,ќе се направи на плаќање ,ние ќе брод надвор за вас во 24-48 часа по вашата исплата е завршена .
(1)Материјал : Spandex + Чипка
(2)Повод : Sleepwear
(3)4 Бои : сина
(4)Големина : S/M/L/XL/ XXL/XXXL /4 XL/5 XL/6 XL
Пакет се вклучени :
еден сет=фустан +shawl+ т-панталони
Големина На Табелата
Превозот : 1. Ние сме превозот од Кина копното. 2. Предмети ќе биде предаден во рок од 5-7 работен ден по уплата. 3. Обично, вашиот парцела може да 15-45 работен ден за да се дојде. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници. Па ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо. Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци, што може да укажуваат нас. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите. Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ви благодариме за вашата поддршка !

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Должина:
Shorts
Сезоната:
Пролет
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал Состав:
Памук+Полиестер
Број На Модел На:
ym7099
боја:
DarkBlue
содржи:
едно парче облека и шорцеви
Функција:
Секси, Дише,Удобно
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/4XL/5XL/6XL
Ткаенина Тип:
Mesh,Spandex
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди