• Обновено
Долги Ракави Дами Пижами Поставите Памук Домот, Pyjamas за Жените Солидна Sleepwear Homewear Nightgown Висок Квалитет

Долги Ракави Дами Пижами Поставите Памук Домот, Pyjamas за Жените Солидна Sleepwear Homewear Nightgown Висок Квалитет

Rating 
DEN 655.00
DEN 936.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CQ1108
Материјал Состав:
95%Cotton5%Spandex
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Должина:
Full Length
Сезоната:
Есен

Најдобри понуди