• Обновено
Предна Оска Лизгачи За Kawasaki ZX6R ZX-6R 2003 2004 2005 2006

Предна Оска Лизгачи За Kawasaki ZX6R ZX-6R 2003 2004 2005 2006

Rating 
DEN 1026.00
DEN 1103.52
-7 %

Залиха
Во магацинот.


Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Резервни 100% Нови
Висока Класа на Квалитет и Многу Издржливи
Нема Промена Потребни
Материјал : Алуминиум 7075 и ABS пластика
Боја : како на сликата што е прикажано( Златна, Црна, Црвена)
Пакет : Еден Стап
Погодни за : Kawasaki ZX6 R 2003-2006
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За испорака
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
XF240628
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум 7075 и ABS пластика
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
боја:
како слика се прикажани
Големина:
како Вистински производи
SKU:
XF240628-J, XF240628-Б, XF240628-Р

Најдобри понуди