• Обновено
Freeshipping Нови kawaii Креативни Јапонија стил DIY Мултифункционален matel Ознака/прекрасна Декорација/подарок , 12 компјутери/многу, трговија на големо

Freeshipping Нови kawaii Креативни Јапонија стил DIY Мултифункционален matel Ознака/прекрасна Декорација/подарок , 12 компјутери/многу, трговија на големо

Rating 
DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Месинг.
Големина : Ознака : 92*23mm,
Картичка : 110*50mm.
бродот се меша бојата на кожата,благодарение!
Тоа е толку смешно!
12 компјутери/многу.

Основни карактеристики

Тип:
ознака за страница
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Големина:
92*23mm
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди