• Обновено
Бесплатен Превозот Molle Тактички Ранец EDC Shackle Carabiner Snap Д-Прстен Клип KeyRing Заклучување трговија на Големо

Бесплатен Превозот Molle Тактички Ранец EDC Shackle Carabiner Snap Д-Прстен Клип KeyRing Заклучување трговија на Големо

Rating 
DEN 37.44

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот Molle Тактички Ранец EDC Shackle Carabiner Snap Д-Прстен Клип Key Ring Заклучување трговија на Големо
Сосема нов и висок квалитет
Висока јачина, мала тежина пластични carabiner.
Може да се додадат на било 1" molle webbing за додавање lanyards или други додатоци.
D-прстен е доволно силна за да ги носи речиси секој вид на опрема, како и хидратација вода резервоарот.
Содржи аретир во latch да се отвори кодот
Текстура копчето за ослободување овозможува лесно користење со гумени ракавици на рацете.
Материјал : ABS пластика
Боја : Црна / Војска-зелена/Каки/Браун ,4 боја за да изберете
Големина : Lx W : 5cm x 4cm/1.96"x1.57"
Пакетот вклучува :
1x Д-прстен Carabiner
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Основни карактеристики

Бренд Име:
YYEDC
Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Најдобри понуди