• Обновено
600PCS/БРОЈ 1/4W Метал Филм Отпорник Комплет 1% Отпорник Избрани Комплет Наместен 10 ohm-1M-ohm Отпор Пакет 30 Вредности на секој 20 компјутери

600PCS/БРОЈ 1/4W Метал Филм Отпорник Комплет 1% Отпорник Избрани Комплет Наместен 10 ohm-1M-ohm Отпор Пакет 30 Вредности на секој 20 компјутери

Rating 
DEN 111.84

Залиха
Во магацинот.


Спецификации, како што следува : 10 Ω, 22 Ω, 47 Ω, 100 Ω, 150 Ω, 200 Ω, 220 Ω, 270 Ω, 330 Ω, 470 Ω, 510 Ω, 680 Ω, 1 K Ω, 2К Ω, 2.2 K Ω 3.3 K Ω 4.7 K Ω,, 5.1 K Ω, 6.8 K Ω, 10 K Ω, 20 K Ω, 47 K Ω, 51 K Ω, 68 K Ω 100 K Ω, 220 K Ω, 330 K Ω, 470 K Ω, 680 K Ω, 1 MΩ Секоја вредност 20pcs како еден ред, сите 30 вредности во една кеса.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основни карактеристики

Температурата Коефициент:
-
Номинална моќност:
-
Температурата На Работа:
-
боја:
Повеќе
Број На Модел На:
10R-1M
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
-
Бренд Име:
WEIDILY
Технологија:
Метал Филм
Тип:
метал филм отпорник

Најдобри понуди