• Обновено
BF050 Креативни потоне deodorant ѓубре рек ѓубре торба носителот 18.7*6.9*7cm Бесплатен превозот

BF050 Креативни потоне deodorant ѓубре рек ѓубре торба носителот 18.7*6.9*7cm Бесплатен превозот

Rating 
DEN 367.00
DEN 720.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Креативни потоне deodorant ѓубре рек ѓубре торба носителот 18.7*6.9*7cm Бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

Основни карактеристики

боја:
Светло Сива, Розова
Тип:
складирање кофа
Стил:
Притискање Тип
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Кујна
Број На Модел На:
279-22
Обликот:
Нередовните
Структура:
Вшмукување
Големина:
18.7*6.9*7cm
Употреба:
Кујна
Пакување:
ПВЦ кутија
Материјал:
ABS+TPR
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди