• Обновено
LED Драјвер DC12V IP67 Водоотпорен Осветлување Трансформатори за Надворешна Lighs Напојување 10W 20W 30W 45W 60W 100W 150W

LED Драјвер DC12V IP67 Водоотпорен Осветлување Трансформатори за Надворешна Lighs Напојување 10W 20W 30W 45W 60W 100W 150W

Rating 
DEN 245.00
DEN 288.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


LED Драјвер DC12 V IP67 Водоотпорен Осветлување Трансформатори
Моќност : 10 W 20 W 30 W 45 W 60 W 100 W 150 W
Функција : Водоотпорен : IP67,за надворешна употреба. Текст : AC 90~250 V 50/60 Hz Излез : 12 V DC Безбедност Стандард : исполнат CE, FCC Краток Спој Заштита на Возачот,Напојување погоден За Надворешна Опрема за Осветлување кои треба DC12 V, погоден за други Електронски производ кој се користи DC 12 V напојување.

Основни карактеристики

Wattage:
10W, 20W, 30W, 45W, 60W, 100W, 150W
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Материјал:
Метал
Излезниот Напон:
DC12V
Повратен Сигнал:
-
Тежина:
0.3kg
Гаранција:
-
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
ip67 водоотпорен
Влезниот Сигнал:
-
Број На Модел На:
IP67 Водоотпорен LED Драјвер
Влезен Напон:
AC90V-250V
Бренд Име:
Hunta

Најдобри понуди