• Обновено
KVP-12200-ТД;12V/200W triac dimmable константен напон led драјвер,AC90-130V/AC170-265V на текст

KVP-12200-ТД;12V/200W triac dimmable константен напон led драјвер,AC90-130V/AC170-265V на текст

Rating 
DEN 2784.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CCC,FCC,ГШ,RoHS
Материјал:
Пластични
Влезен Напон:
180-250VAC
Повратен Сигнал:
PWM
Влезниот Сигнал:
180-250VAC
Излезниот Напон:
DC12V
Гаранција:
2
Тежина:
1.8kg
Број На Модел На:
KVP-12200-ТД

Најдобри понуди