• Обновено
12V/150W водоотпорен switch mode Power Supply;IP67 оценет;AC170-240V/AC90-130V текст;DC12V излез

12V/150W водоотпорен switch mode Power Supply;IP67 оценет;AC170-240V/AC90-130V текст;DC12V излез

Rating 
DEN 1056.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА
Материјал:
1
Влезен Напон:
AC170-240V/AC90-130V
Карактеристики:
1
Повратен Сигнал:
DC12V
Влезниот Сигнал:
1
Излезниот Напон:
DC12V
Гаранција:
2
Тежина:
1250g
Број На Модел На:
РА-12150

Најдобри понуди