• Обновено
10pcs 30A Жица Во линија 22 AWG ATO Стандард Сечилото Осигурач Носителот Блок за Автомобил Брод

10pcs 30A Жица Во линија 22 AWG ATO Стандард Сечилото Осигурач Носителот Блок за Автомобил Брод

Rating 
DEN 354.00
DEN 393.60
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Опис на производот
10pcs 30 A Жица Во линија 22 AWG ATO Стандард Сечилото Осигурач Носителот Блок за Автомобил Брод
Опис
Име На Производ : Автомобил Осигурач Држач;
Осигурач Струја : 30 A
Осигурач Напон : 32 V;
Надворешен Материјал : Пластика
Надворешноста Боја : Црвена, Црна;
Телото Димензија : 2.4 x 11.5 x 1.75 cm / 0.9" x 4.5" x 0.69" (L*W*T)
Жица Дебелина : 12cm / 4.7";
Нето Тежина : 247g
Пакет :
10 x Автомобил Осигурач Носителот
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија Нема мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг

Основни карактеристики

Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
30A
Бренд Име:
HJXY
Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Употреба:
Низок Напон

Најдобри понуди