• Обновено
( 8 компјутери/многу ) 8A/250V 6x30mm Брз Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ Уверение.

( 8 компјутери/многу ) 8A/250V 6x30mm Брз Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ Уверение.

Rating 
DEN 273.60

Залиха
Во магацинот.


8 Парчиња 8 A / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 6mm / 0.24", Должина : 30 +/-0.5 mm / 1.2".
УЛ уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен месинг.
Спакувана во пластична кутија.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ФУ-A30/F8A-8
Употреба:
.
Стандарди За Безбедност:
.
Кршење Капацитет:
.

Најдобри понуди