• Обновено
100pcs/кутија 5*20mm 6.3 НА 250V Брзо осигурач 5*20 F6.3А 6300mA 250V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални

100pcs/кутија 5*20mm 6.3 НА 250V Брзо осигурач 5*20 F6.3А 6300mA 250V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални

Rating 
DEN 94.00
DEN 98.40
-4 %

Залиха
Во магацинот.

100pcs/кутија 5*20mm 6.3 НА 250 V Брзо осигурач 5*20 6.3 НА 250 V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина

Основни карактеристики

Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
5*20mm 6.3 Брзо осигурач
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NIUKETAT
Стандарди За Безбедност:
АДС
Употреба:
Висок Напон

Најдобри понуди