• Обновено
100pcs/кутија 5*20mm 3А 250V Брзо осигурач 5*20 F3A 3000mA 250V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални

100pcs/кутија 5*20mm 3А 250V Брзо осигурач 5*20 F3A 3000mA 250V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални

Rating 
DEN 94.00
DEN 98.40
-4 %

Залиха
Во магацинот.

100pcs/кутија 5*20mm 3А 250 V Брзо осигурач 5*20 3А 250 V Стакло Осигурач 5mm*20mm Нови и оригинални Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина

Основни карактеристики

Кршење Капацитет:
Висок
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NIUKETAT
Стандарди За Безбедност:
АДС
Број На Модел На:
5*20mm 3А Брзо осигурач
Употреба:
Висок Напон

Најдобри понуди