• Обновено
100pcs 3*10мм 2A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица 3*10 2A Нови и оригинални Бесплатен превозот

100pcs 3*10мм 2A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица 3*10 2A Нови и оригинални Бесплатен превозот

Rating 
DEN 86.00
DEN 90.72
-5 %

Залиха
Во магацинот.


3*10мм 2 A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица Нови и оригинални

Основни карактеристики

Кршење Капацитет:
Висок
Стандарди За Безбедност:
IEC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NIUKETAT
Број На Модел На:
3*10мм 2A Axial Брзо стакло осигурач
Употреба:
Висок Напон

Најдобри понуди