• Обновено
100pcs 3*10мм 0.5 A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица 3*10 0.5 A 500mA Нови и оригинални Бесплатен превозот

100pcs 3*10мм 0.5 A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица 3*10 0.5 A 500mA Нови и оригинални Бесплатен превозот

Rating 
DEN 85.00
DEN 89.28
-5 %

Залиха
Во магацинот.


3*10мм 0.5 A Axial брзо стакло осигурач со доведе жица Нови и оригинални

Основни карактеристики

Кршење Капацитет:
Висок
Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
3*10мм 0.5 A Axial Брзо стакло осигурач
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NIUKETAT
Употреба:
Висок Напон

Најдобри понуди