• Обновено
НИ Bussmann Осигурувачи FWP-40A14Fa 700V FWP-40A14F 40A 14 u0026 пати; 51mm

НИ Bussmann Осигурувачи FWP-40A14Fa 700V FWP-40A14F 40A 14 u0026 пати; 51mm

Rating 
DEN 2688.00

Залиха
Во магацинот.

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
FWP-40A14Fa
Употреба:
Низок Напон
Кршење Капацитет:
Ниска
Стандарди За Безбедност:
АДС
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (5 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Најдобри понуди