• Обновено
NIUKETAT 100pcs 3.6*10мм T3.15A 250V бавно Axial осигурач Стаклена Цевка со доведе жица 3.6*10 T3.15A 250V бавно осигурач Нови и оригинални

NIUKETAT 100pcs 3.6*10мм T3.15A 250V бавно Axial осигурач Стаклена Цевка со доведе жица 3.6*10 T3.15A 250V бавно осигурач Нови и оригинални

Rating 
DEN 125.00
DEN 132.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


NIUKETAT 100pcs 3.6*10мм T3.15 A 250 V бавно Axial осигурач Стаклена Цевка со доведе жица 3.6*10 T3.15 A 250 V бавно осигурач Нови и оригинални

Основни карактеристики

Бренд Име:
NIUKETAT
Број На Модел На:
3.6*10мм T3.15A Axial бавно осигурач
Тип:
Axial бавно осигурач

Најдобри понуди