• Обновено
КАКО-024-1PEM ореви Лебди нут

КАКО-024-1PEM ореви Лебди нут

Rating 
DEN 18879.84

Залиха
Во магацинот.


Лебдечки Лебди нут
1.Различни видови на Постоечкиот ореви достапни, М3 да M6 ;
2.Differnet финиш, како што цинк позлатен,светла,жолта цинк позлатен;
3.Може да се направи како ниска употреба на јаглерод и висока затегнувачка;
4.Може да се користат за електроника,метал fabricating,телекомуникации и oter индустрија;
5.Може да се задоволат клиент е specail барање.

Основни карактеристики

Тип:
Занитвам Ореви
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
КАКО-024-1
Тип:
Лебдечки Ореви КАКО AC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди