• Обновено
GX-560 Еден Тешко Оптички Влакна, Микроскоп Осветлување Влакна

GX-560 Еден Тешко Оптички Влакна, Микроскоп Осветлување Влакна

Rating 
DEN 1833.60

Залиха
Во магацинот.


Тешко Оптички Влакна Цевка, со Прилагодливи Конвергирани Леќа.
Влакна со Дијаметар : 6mm
Влакна Lenght : 460mm
5/8" Стандард Ладно Извор На Светлина Интерфејс.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Број На Модел На:
GX-560

Најдобри понуди