• Обновено
2x8 САЛАДИН Splitter Влакна Разгранување Уред 2x8 Blockless САЛАДИН Трупци со SC/ UPC Конектор за Оптички Splitter

2x8 САЛАДИН Splitter Влакна Разгранување Уред 2x8 Blockless САЛАДИН Трупци со SC/ UPC Конектор за Оптички Splitter

Rating 
DEN 1200.00

Залиха
Во магацинот.


2 X8 Мини Влакна Optical Splitter Со SC/ UPC Конектор
Карактеристики
Ниска вметнување на косата и ниска PDL
Висок канал брои
Исклучителната сигурност и стабилност
Широк оперативни бранова должина
Апликации
FTTX Системите
LAN, WAN и метро мрежи
Аналоген/Дигитален пасивни оптички мрежи
CATV мрежи
Други апликации во оптичките системи
Specifiation
Параметри
2×8
Оперативен бранова Должина (nm)
1260~1650
Влакна Тип
G657 A1 или клиент наведени
Вметнување на Косата (d B)(P/S Одделение)
≤10.8
Загуба Униформност (d B)
0.8
Поларизација Зависни Загуба(d B)
0.2
Се вратите на Тежината (d B)
( P/S Одделение)
55/50
Directivity (d B)
55
Бранова должина Зависни Загуба (d B)
0.3
Температурата Стабилност
(-40~85 )(d B)
0.4
Температурата На Работа
-40~85
Температура На Чување
-4 0~ 85
Уредот Димензија (mm)
50×7×4
Модул Димензија (mm)
120×80×18
Мини-Модул Димензија (mm)
60×12×4
1. Наведен без конектори.
2. Додадете дополнителна 0.15 d B загуба по конектор.
Кога слики и описи не се совпаѓаат,описот и насловот се точни
Сликата е само за референца. производот треба да иста како опис. Ако сте збунети. ве молиме контактирајте услуга.
За Превозот 1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Сите производи се прилагодени производи,обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена. ако итна, ве молиме контактирајте со нас. 2. ЗА ФАКТУРАТА, Ако треба понудата за плаќање може да обезбеди формално фактури (ПИ) За царинење ние можеме да снабдување на комерцијални фактури 3. ЗА ДАНОК Ако не постои посебна порака,ние ќе ги прогласи за вистинската вредност на стоките,Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас . НАПОМЕНА : 1. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Понекогаш парцела потребни ви оди на локални поштата да ги собереш. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцела ќе биде испратена назад до нас.
Враќање и замена
1. ЦЕЛ ОТКАЖУВАЊЕ
Можете да ја откажете вашата цел во секое време пред цел е comfirmed од нас. Откако е договорено производство, ние не може да прифати откажување или размена на цел.
Повратни информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Позитивни(5 ѕвезди)е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. 2.Ако не се задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
XYT-Б-2x8-1004
Тип:
Челични Цевки
Име:
саладин splitter
лабава цевка:
0.9/2.0/3.0 мм
Влакна должина:
1m/прилагодени
Бранова должина:
1260-1650nm
Гаранција:
3 Години
Примена:
FTTH CATV .Податоци соба
конектор:
sc upc

Најдобри понуди