• Обновено
3D Целосна Покриеност Закривен Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Работ S6edge S6 работ плус S8 Плус Мека домашно МИЛЕНИЧЕ Не калено Стакло Филм

3D Целосна Покриеност Закривен Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Работ S6edge S6 работ плус S8 Плус Мека домашно МИЛЕНИЧЕ Не калено Стакло Филм

Rating 
DEN 81.00
DEN 81.12
-0 %

Залиха
Во магацинот.


3 D Целосна Покриеност Закривен Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Работ S6edge S6 работ плус Забелешка 7 Мека домашно МИЛЕНИЧЕ Не калено Стакло Филм

Основни карактеристики

Карактеристики:
3D Целосна Покриеност Криви милениче Екран Заштитник
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентен,Обична,Сјајни
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси Забелешка 7,Галакси S8 Плус,Галакси S6 работ плус
Функција:
Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
RONICAN
Големина:
for s6 edge s7 edge note7 pet 3d screen
Тип:
Монтиран Случај
1 Модел:
За Samsung Галакси S6 Работ G9250
2 Модел:
За Samsung Галакси S6 Работ Плус G9280
превозот надомест:
Бесплатен превозот
статус:
во парк
Број На Модел На:
За S6 Работ Плус G9280
s6 edge 3d домашно милениче целосно покривање на екранот :
s6 работ плус 3d домашно милениче целосно покривање екран заштитник филм
s7 edge 3d домашно милениче целосно покривање на екранот:
за Samsung Галакси S7 3d домашно милениче целосно покривање екран заштитник филм
Функција:
Adorption
функцијата 2:
За Samsung Галакси S8
Функција 3:
За Samsung Галакси S8 Плус

Најдобри понуди