• Обновено
ciciber Телефон Случај Симпатична Tumblr Nutella Дизајн Суши Јасно Мек Силикон TPU Случај Покритие за Apple IPhone 6 6S 7 8 Плус 5S SE X

ciciber Телефон Случај Симпатична Tumblr Nutella Дизајн Суши Јасно Мек Силикон TPU Случај Покритие за Apple IPhone 6 6S 7 8 Плус 5S SE X

Rating 
DEN 96.00
DEN 191.04
-50 %

Залиха
Во магацинот.


ciciber Телефон Случај Симпатична Tumblr Nutella Дизајн Суши Јасно Мек Силикон TPU Случај Покритие за Apple IPhone 6 6 S 7 8 Плус 5 S SE X
Љубезно потсетување :
1.Ние Поддршка Dropshipping , на Големо ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.
2.Ако изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број во овие наредби.
Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Ali Express Стандард за Испорака
ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Плаќање осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот Забелешка : (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)(Yanwen Економски Воздух Mail) зема 15-35 дена да брод на светот. Ако ви се исполнат на шопинг зафатен сезона,времето за испорака ќе биде одложен за 10-25 дена. 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврден(Освен празници),Ако плаќањето не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2.Покрај тоа, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.) Наплата 1. Ако не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена, ние ќе рефундирање на дека. 2. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба, и не влијае врз препродава 3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. Повратни информации 1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Материјал:
За iphone 5 5S SE, За iphone 6 6S, За 6 плус 6S плус, За iphone 7, За iphone 7 плус, За iphone 8, За iphone 8 плус, За iphone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Големина:
4.0inch/4.7inch/5.5inch/5.8inch
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
мек силикон
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Бренд Име:
ciciber
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Пад на превозот:
Поддршка
Состојба:
100% нови
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај

Најдобри понуди