• Обновено
Црвено среќа бела Обтекател комплет За Suzuki GSXR600 750 2001 2002 2003 01 02 03 Вбризгување на мувла маска +7gifts n91

Црвено среќа бела Обтекател комплет За Suzuki GSXR600 750 2001 2002 2003 01 02 03 Вбризгување на мувла маска +7gifts n91

Rating 
DEN 18106.00
DEN 19680.00
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!
Опис на производот Одговара за : За GSXR600 2001-2003 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика. Состојба : нова cid) не-ОЕМ делови и дупки се пре-вежба Материјал : Инјекција мувла ABS пластика
Производ Слики
Процесот на производство за производство на
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ЕМС" Или "e-ЕМС",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 7 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупната потреба 21 работни дена ( околу три недели од местото цел да се пристигнале вашата врата) .
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Овие земји не треба плати било должност : САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд ,Русија, Ukrian, Белорусија..
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4). Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Клиентите Задоволителна
1. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
3. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
4. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
20inch
Бренд Име:
MidDale
Име На Модел:
EUH337
Објектот Ширина:
22inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
26inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
8.4kg
резервоарот маска:
Вклучуваат

Најдобри понуди