• Обновено
Бесплатен превозот Црна Светлата Пластични Пред Стакло Обтекател Кул Маска Рамки За 883 XL1200 Дуна Спортските FX Мотоцикл

Бесплатен превозот Црна Светлата Пластични Пред Стакло Обтекател Кул Маска Рамки За 883 XL1200 Дуна Спортските FX Мотоцикл

Rating 
DEN 1368.00
DEN 1440.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
започнете со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Mzoom Црна Светлата Пластични Пред Стакло Обтекател Кул Маска Рамки За Харли 883 XL1200 Дуна Спортските FX Авто Мото
Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Високо Квалитетни и издржливи. Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Светло Црна (Како на сликата прикажани) Мерења : 10.2" W x 14" H За 5 3/4" отсечени светлата Доаѓа со монтажа хардвер за лесна инсталација. Без инсталација или настава. Fitment : Ќе се вклопи во 1973-UP Харли Спортските Дуна FX/XL со 39mm тесен Планирам предници. Ќе НЕ одговара Спортските C модели и Дуна FXDWG FXDXT за 1995-подоцна XL модели (освен XL Обичај, XL1200 V, XL1200 X и 2011-подоцна XL883 L) за 1995-2005 Дуна модели (освен FXDWG и FXDXT) за 1982-1994 FXR и FXRS модели. Пакет се Вклучени : 1 Постави Главата Светлина Обтекател

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
LC001
Објектот Тежина:
1.6kg
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
MZOOM

Најдобри понуди