• Обновено
Средината на Рамката на Воздухот Deflectors Скратува За Харли-Дејвидсон Стрит Глајд FLHX 2009-2018

Средината на Рамката на Воздухот Deflectors Скратува За Харли-Дејвидсон Стрит Глајд FLHX 2009-2018

Rating 
DEN 883.00
DEN 959.52
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Средината на Рамката на Воздухот Deflectors Скратува За Харли-Дејвидсон Стрит Глајд FLHX 2009-2018
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис
Состојба : Резервни 100% Нови
Материјал : ABS Пластика
Трим Боја : Хром
Лесно Да Се Инсталира
Fitment
Одговара За '09-подоцна Туринг и Trike модели. Оригинална Опрема на FLHTCU, FLHTCUL, FLTRU, FLHTK, FLHTKL и FLHTCUTG модели.
2018
Роуд Кинг FLHR
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
2017
Роуд Кинг FLHR
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
2016 година
Роуд Кинг FLHR
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Електра Глајд Ултра Класик Ниска FLHTCUL
Ултра Ограничен FLHTK
Ултра Ниски Ограничена FLHTKL
CVO Ограничен FLHTKSE
Стрит Глајд FLHX
Стрит Глајд Посебни FLHXS
CVO Стрит Глајд FLHXSE
Роуд Глајд Ултра FLTRU
CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE
Роуд Глајд FLTRX
Роуд Глајд Посебни FLTRXS
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
Freewheeler FLRT
До 2015
Роуд Кинг FLHR
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Електра Глајд Ултра Класик Ниска FLHTCUL
Ултра Ограничен FLHTK
Ултра Ниски Ограничена FLHTKL
CVO Ограничен FLHTKSE
Стрит Глајд FLHX
Стрит Глајд Посебни FLHXS
CVO Стрит Глајд FLHXSE
CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE
Роуд Глајд FLTRX
Роуд Глајд Посебни FLTRXS
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
Freewheeler FLRT
2014
Роуд Кинг FLHR
CVO Роуд Кинг FLHRSE6
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Ултра Ограничен FLHTK
CVO Ограничен FLHTKSE
Стрит Глајд FLHX
Стрит Глајд Посебни FLHXS
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
2013
Роуд Кинг FLHR
Роуд Кинг Класичен FLHRC
CVO Роуд Кинг FLHRSE5
Електра Глајд Класичен FLHTC
Електра Глајд ултра Класик FLHTCU
CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE8
Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK
Стрит Глајд FLHX
Роуд Глајд Ултра FLTRU
Роуд Глајд Кастом FLTRX
CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE2
Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG
2012
Роуд Кинг FLHR
Роуд Кинг Класичен FLHRC
Електра Глајд Класичен FLHTC
Електра Глајд ултра Класик FLHTCU
CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE7
Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK
Стрит Глајд FLHX
Роуд Глајд Ултра FLTRU
Роуд Глајд Кастом FLTRX
CVO Роуд Глајд Кастом FLTRXSE
Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG
2011
Роуд Кинг FLHR
Роуд Кинг Класичен FLHRC
Електра Глајд Класичен FLHTC
Електра Глајд ултра Класик FLHTCU
CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE6
Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK
Стрит Глајд FLHX
CVO Стрит Глајд FLHXSE2
Роуд Глајд Ултра FLTRU
CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE
Роуд Глајд Кастом FLTRX
Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG
Стрит Глајд Trike FLHXXX
2010
Роуд Кинг FLHR
Роуд Кинг Класичен FLHRC
Електра Глајд Класичен FLHTC
Електра Глајд ултра Класик FLHTCU
CVO Ултра Класик FLHTCUSE5
Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK
Стрит Глајд FLHX
CVO Стрит Глајд FLHXSE
Роуд Глајд Кастом FLTRX
Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG
Стрит Глајд Trike FLHXXX
2009 година
Роуд Кинг FLHR
Роуд Кинг Класичен FLHRC
Електра Глајд Стандард FLHT
Електра Глајд Класичен FLHTC
Електра Глајд ултра Класик FLHTCU
CVO Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE4
Стрит Глајд FLHX
Роуд Глајд FLTR
CVO Роуд Глајд FLTRSE3
Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ
-Еден Пар Средината На Рамката Deflectors Уреденост(Како На Сликата Прикажани)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF2906188-02
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди