• Обновено
Се препорачува 10/20pcs CP01 Зелена-gery G15 Очила Eyeglass Eyewear Поларизирана Клип На очила за сонце TAC Леќа Со UV400 Бесплатен Превозот

Се препорачува 10/20pcs CP01 Зелена-gery G15 Очила Eyeglass Eyewear Поларизирана Клип На очила за сонце TAC Леќа Со UV400 Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 906.72

Залиха
Во магацинот.


Зелена-Сива G15 Очила Eyeglass Eyewear Поларизирана Клип На очила за сонце TAC Леќа Со UV400 # CP01
*** Здраво, Кина Пост Воздухот секогаш е за 20-40 денови за испорака. Ако не можат да чекаат толку многу време, можете да изберете EMS/ТНТ/Fed Ex/DHL/UPS-от, но нивните товарни се повисоки многу од Кина Пост Воздух. ***
1. Зелена-сива G15 Поларизирана Клип На
2. Леќа Материјал : Поларизирана TAC Леќа со UV400
3. Светлина : 92%
4. Количина : 1 lot = 10 компјутери , или 1 број = 20 компјутери
***** ГЛАСАЧКО место : Микс Големини - pls ја напушти messsage на вашата нарачка, за да се бара големини и секој квантитет. Ако без никаква порака, ние секогаш ќе ви испрати на микс големини во Случаен избор !!! Ви благодариме за разбирањето. *** ***
Секогаш Гаранција За Квалитет И Конкурентна Цени !
*** Ако ти треба на ' Клип Ons Пластични тежок Случај ', pls ги купите од тука :

Основни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Висина:
3.7 cm
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Пилот
Бренд Име:
Nuorishi
Број На Модел На:
CP01
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Леќа Ширина:
5.8 cm
Леќа Материјал:
Поларизирана TAC Леќа со UV400
светлина:
92%
леќи во боја:
G15 Зелена-gery
Пол:
Унисекс
Количина:
1 lot = 10 компјутери или 20 компјутери

Најдобри понуди