• Обновено
MIZHO Меморија Полимерни Материјали Пластични Плоштадот Мажите очила за сонце Жените Поларизирана Реално Визуелно Color Shield Oculos Класичен Eyewear

MIZHO Меморија Полимерни Материјали Пластични Плоштадот Мажите очила за сонце Жените Поларизирана Реално Визуелно Color Shield Oculos Класичен Eyewear

Rating 
DEN 239.00
DEN 955.20
-75 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

рамка боја:
ФОТО БОЈА
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Плоштад
Бренд Име:
MIZHO
Леќа Висина:
41mm
Број На Модел На:
MPTYJ074
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
53mm
Тип На Производ:
поларизирани очила за сонце
Опсегот:
Спортски, возење, патуваат, риболов
Леќа карактеристики:
TAC Polaroid леќа
Рамка Материјал:
Висок Квалитет на компјутер
Површински Третман:
нано вакуум позлата
Применливи Луѓе:
Мажи & Жени
Вистинска боја:
Вакуум Слој

Најдобри понуди