• Обновено
MIZHO Минус Одраз Ефекти Леќа Унисекс очила за сонце Жените Steampunk Дизајнер Мали Лице 2017 Сонце Очила Мажите Круг Огледало

MIZHO Минус Одраз Ефекти Леќа Унисекс очила за сонце Жените Steampunk Дизајнер Мали Лице 2017 Сонце Очила Мажите Круг Огледало

Rating 
DEN 605.00
DEN 864.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

рамка боја:
ФОТО БОЈА
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Бренд Име:
MIZHO
Број На Модел На:
MTYJ121
Леќа Ширина:
56mm
Пол:
Мажи
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
54mm
Леќи Материјал:
Полиуретански
Рамка Материјал:
Пластични
Тип На Производ:
високо квалитетни очила за сонце
Опсегот:
Спортски, возење, патуваат, риболов
Леќа карактеристики:
hd леќа
Рамка Материјал:
ДОБАР КОМПЈУТЕР
Површински Третман:
нано вакуум позлата
Применливи Луѓе:
Мажи & Жени
Производ Стандарди:
ФДУ CE SGS

Најдобри понуди