• Обновено
Knorvay USB Безжичен PPT Далечински Управувач Ласерски Покажувач Водител PC powerpoint PPT Водител Страница вртење Пен

Knorvay USB Безжичен PPT Далечински Управувач Ласерски Покажувач Водител PC powerpoint PPT Водител Страница вртење Пен

Rating 
DEN 806.00
DEN 1075.20
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Knorvay USB Безжичен PPT Далечински Управувач Ласерски Покажувач Водител PC powerpoint PPT Водител Страница вртење Пен
Сите бои се надградува, додаде контрола на јачина на звук и примачот се стави во крајот на пен.
Пердуви : Далечински управувач за да се сврти нагоре или надолу страница на PPT, на цел екран, ласерски покажувач, нека ви го претставуваме слободно. Користете еден AAA батерија( поради воздух mail воздржаност, батеријата не е вклучена во пакетот) , долго режим на Далечински спектар достигне до 100 метри. Поддршка на Windows, MAC, Андроид оперативен систем. Поддршка за статистика, iwork вртење страница, табот, внесете, на целосен екран, се откажете цел екран, windows прекинувач,итн.
Нашата продавница политика :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни, спаѓаат вашето име, адреса, пост код, телефонски Нема., Руски клиенти мора да обезбеди целосно име и презиме и англиски адреса, адреса на информации е многу ВАЖНО, ако пратката не може да биде предадена, бидејќи на вашата адреса проблем, ние не ќе биде одговорен за тоа и нема враќање на пари за вас.
1. Испорака :
Ние ќе испрати производ по вашата исплата и помина aliexpress безбедност евалуација. Повеќето од производите ќе бидат испратени надвор од Кина Пост или Сингапур пост, за НАС клиенти, ние ќе ги испрати надвор од epacket, ние ви даде подолу превозот времето потребно за вашиот референца :
САД(со epacket) : 6-20 дена да испорача.
Западна европа и Канада : 7-30 дена да испорача.
На југоисточна европа и Русија : 12-40 дена да испорача.
Јапонија, Јужна Кореја, Сингапур, Малезија : 7-30 дена да испорача.
Блискиот Исток : 12-50 дена да испорача.
Бразил и Јужна Америка : 20-60 дена да испорача.
Погоре време на испорака само за вашиот референца само, времето за испорака на пост не е стабилна, понекогаш тоа побрзо од вашите очекувања, некои пати е потребно подолго од вашите очекувања. Ако ви треба производ hurriedly, можете да изберете курир(Fedex, UPS-от, EMS и сл.).
2. Комуникација :
Ако имате било каков проблем на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја испратите порака до нас и да истрага, ќе одговори на вас како е можно поскоро.
3. По продажбата на :
Доколку производите кои сте ги добиле има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека вашето задоволство, спорот не е добар начин да го реши проблемот, ве молиме контактирајте со нас пред да се подигне спор.
4. Враќање на производ :
а. Ние се обидуваме се потрудиме за снабдување на производи што треба.Ние наплата на пари за вас, ако го вратите производот ќе се примени во рок од 7 дена по приемот.
б. Во секое време сакате да го вратите производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбеди испрати назад адреса за вас.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Бела, Светло Виолетова
Бренд Име:
HU ЧИ ШИ
Тип:
Далечински Управувач Страница Вртење Ласерски Совети

Најдобри понуди