• Обновено
Злато -боја Обетки Кристал Накит трговија на Големо Бренд Earing Мода Накит Шарм Earring Жените Подарок Обрачот Обетки(E0028)

Злато -боја Обетки Кристал Накит трговија на Големо Бренд Earing Мода Накит Шарм Earring Жените Подарок Обрачот Обетки(E0028)

Rating 
DEN 218.00
DEN 239.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Основни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
dishana
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E0028
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
13mm*10мм
На earring тип:
100% Сосема Нов Кристал накит
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Дебелина на позлата:
0.3 micron(3 пати погуста од општа накит на пазарот)
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели
Mainstone:
ААА+ Кубни циркониум (најдобар кристал )
Гем Намали:
врвен квалитет на осум Срца и осум стрели кубни циркони
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
Пакет:
Спречување на пакет

Најдобри понуди