• Обновено
VIVILADY Мода Круг Обрачот Обетки Жените Femme Пурпурна Кристал Циркон Златна Боја Капка Превозот Бренд за Накит Мајка Ден Подароци

VIVILADY Мода Круг Обрачот Обетки Жените Femme Пурпурна Кристал Циркон Златна Боја Капка Превозот Бренд за Накит Мајка Ден Подароци

Rating 
DEN 168.00
DEN 187.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Големина : 0.7*1.5 cm
Тежина : 3.4 g
Материјал : бакар, циркони, еко-пријателски
Боја : како на сликата
Пакет : OPP вреќа

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XE011
Бренд Име:
VIVILADY
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Големина (Должина * Ширина):
1.5 cm

Најдобри понуди