• Обновено
Висок Квалитет 925 Sterling Silver Обрачот Обетки Накит Круг Обетки За Жени, Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет 925 Sterling Silver Обрачот Обетки Накит Круг Обетки За Жени, Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 222.00
DEN 264.00
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Метална боја:
40mm, 45mm, 50mm, 55мм, 60mm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
СМ-099
Материјал:
925 сребрен
Големина (Должина * Ширина):
40-60
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes

Најдобри понуди