• Обновено
MGUB Нерѓосувачки челик срце облик на обетки кристал накит женски популарни продажба на евтин накит златна боја LH160

MGUB Нерѓосувачки челик срце облик на обетки кристал накит женски популарни продажба на евтин накит златна боја LH160

Rating 
DEN 143.00
DEN 178.56
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Пријатели купи НАШИОТ производ да купи повеќе од $ 200, ние ќе ви обезбедиме со бесплатна испорака до Federal Express, EMS,DHL, UPS-от и други изразат испорака испорака на дестинација на својата работа во рок од 3-7 дена
Материјал
316 L не ' рѓосувачки челик
Производ Карактеристики
/ Изработка високи полски / превенција на алергија /
Никогаш не исчезнат / обезбедување на квалитет
Пакување OPP вреќа внатре и надвор од картон
Оригиналната слика дисплеј :
Големина или спецификации
На димензии и спецификации што е опишано во детал во одредена мерка. Ве молиме внимателно да се провери спецификација, кога ќе ја поставите вашата цел. Големина е обично прифатливо tolerances од околу 0.5 инчи, можете само да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со големина.
Боите не се совпаѓаат
Мала разлика во бојата може да бидат обезбедени од страна на некоја причина, како што се бои гледа во мониторот, осветлување, припадност и сл. cuased Сепак, ве молиме контактирајте со нас, ако се инсистира, да се добие погрешна боја објект, ние ќе се обезбеди брза реакција и решенија
Превозот Информации
Превозот и испорака трошоци : Бесплатно ( Ер Mail 10 - 20 Работни daysto пристигнат )
Ние обично брод преку China Post или Хонг Конг пост воздухопловната плаќање.Ние брод на налози во рок од 24 часа , во светот , тоа обично трае 10-20 дена, но понекогаш за 25 работни дена може да биде потребно да пристигнат.
Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $ 200, ние ќе ги страна на EMS ( или DHL, UPS-от , итн. ) , тие може да достигне до 5 - 7 дена ( ние може само да испрати парцели со ЕМС на овие земји : САД , Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Нов Зеланд , Белгија, Данска, Финска, Грција , Ирска, Италија, Норвешка , Швајцарија, Португалија, Германија , Шведска, Франција, Шпанија , Австрија. )
Ако вашиот пакет не ги исполнуваат овој стандард, но вие сакате тоа да се испраќаат брзо патем , ве молиме слободно контактирајте со нас , само неколку долари разликата !
Транспорт процеси
Услугата Гарантира 100%
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена
* * * Во случај на враќање барање , сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени , во ре-salable состојба , сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорен за враќање превозот на транспорт на производи мечка . Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати .
Повратни информации
Ве молиме да ни даде позитивните повратни информации кои сте ги добиле нашите пакет , ако се задоволни . Како што знаете, секој продавачот работи напорно позитивни повратни информации. Ние ќе го направат тоа веднаш штом ќе може да .

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
MGUB
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LH160
Големина (Должина * Ширина):
37mm * 26mm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди