• Обновено
Бесплатен превозот на мажите и жените памук Bathrobe кимоно хотел bathrobe пролет и лето Вафли пот исчезне парови бања облека

Бесплатен превозот на мажите и жените памук Bathrobe кимоно хотел bathrobe пролет и лето Вафли пот исчезне парови бања облека

Rating 
DEN 1333.00
DEN 1480.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
Облека

Најдобри понуди