• Обновено
нова 2014 лето девојки облека поставува мода дете faux две парче кратки ракави Печатење на маици + децата панталони 2 парчиња поставува

нова 2014 лето девојки облека поставува мода дете faux две парче кратки ракави Печатење на маици + децата панталони 2 парчиња поставува

Rating 
DEN 936.00
DEN 1200.00
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Дел од облеката, не постои целосна облека етикети и ознаки, случаен испорака!
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
боја : Како што е прикажано
големина : 3 M(0-3М), 6 M(4-6 M), 9 M(7-9 M), 12 M(10-12 M), 18 МИЛИОНИ(13-18 МИЛИОНИ)
Големина
Облека должина/cm
Биста/cm
Панталони должина/cm
6 M
32
23*2
40
9 M
33
25*2
41
12 M
35
26*2
43
18 МИЛИОНИ
37
27*2
46
24 M
39
28*2
48
Горенаведените содржини е само за референца!
Не се купи во согласност со големината, ве молиме да користите големината на физички количество стандардна, на секој клиент за правото концепт разлика далеку, ние не можеме да ви помогне да се суди дали "соодветна" ние само може да ви даде совет за вашиот референца. детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка. Сликата е реално да се земе слики, бидејќи преземање на слики и светлината на екранот проблем, може да има некои исклучување боја. За големината грешка и слики надвор боја многу се грижат за купувачот, ве молиме да се земе. Големина и боја на проблемот мора да се вратат, ве молам, прости ми!
Pls бидете сигурни дека ние ќе ја испорача стоките веднаш штом ќе ја добиете вашата порака ,иако ние може да не се на линија цело време поради временската зона. Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ми каже по пошта или оставете порака, ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 3 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Основни карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Бебе Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Памук
пред да летаат:
Pullover
Дебелина:
редовна, редовно
со или без капак:
Никој
број:
2 парчиња
Комбинација форма:
краток ракав + здолниште
Сезоната:
Лето
боја:
Како што е прикажано
Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M

Најдобри понуди