• Обновено
Зима за Топлиот Пријатна Детска Облека Бебе Девојки Облека Поставите Деца Облека Поставува Деца Девојка Облека Мода корејски година Нови 2 парчиња

Зима за Топлиот Пријатна Детска Облека Бебе Девојки Облека Поставите Деца Облека Поставува Деца Девојка Облека Мода корејски година Нови 2 парчиња

Rating 
DEN 1267.00
DEN 2112.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


големина 12m грб Должина 38cm панталона Должина 47cm
големина 18 милиони грб Должина 39cm панталона Должина 48cm
големина 24m грб Должина 41cm панталона 50cm Должина
големина 3t грб Должина 43cm панталона Должина 51cm
Навестување за изборот на соодветна големина
1. Користи слична облека да се споредат со големина.
2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големината на табелата
3. Азија големина е околу 1-size-помала од НАС големина,така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве табелата пред купување : (ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение)
Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Одберете ја одра и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по расчисти исплата. Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела, се Проценува превозот време : (Важно, pls внимателно прочитајте пред вашиот предлог) Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(За 15-35 Дена); Russion |Белорусија (За 15-60 бизнис дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(За 15-35 Дена) Франција | Италија | (За 25-60 Дена) Други | (За 30-90 Дена) Превозот времето е проценета, но не гарантира.За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. Спорот : Во следниве случаи се смета како нормална состојба,не може да биде причина за спор. 1. Големина грешка : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува за рачно мерење.ние ќе го задржи на големина на табела право,ве молиме да се грижи за тоа пред да нарачате. 2. Боја разлика : бидејќи на осветлување/на аголот на преземање на фото / дефиницијата на боја,може да биде боја разликата 3. Теми : ве молиме овозможи некои конци,тоа навистина може да не се целосно да се избегнуваат.ние ќе се обидеме потрудиме да ги проверите облека и исечете го. Повратните информации : 1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг exprience за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5 ѕвезди е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 Ѕвезди повратни информации. Така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми. Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Бренд Име:
Слатка Херувим
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
PPWS162030
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Пол:
grils,бебе девојки,деца девојки
Стил:
принцеза,забава,прекрасна,топло,симпатична
Одговараат на:
грб+панталона,2 парчиња
боја:
црвена,сина
Големина:
12m,18m,24m,3t

Најдобри понуди