• Обновено
Љубов Applique Кавга Чипка 4pcs Бебе Девојка Облека Поставите Recem Родено Бебе-Облека Девојки Роденден Тимови Деца Партија Облека Подарок

Љубов Applique Кавга Чипка 4pcs Бебе Девојка Облека Поставите Recem Родено Бебе-Облека Девојки Роденден Тимови Деца Партија Облека Подарок

Rating 
DEN 906.72

Залиха
Во магацинот.


Љубов Applique Кавга Чипка 4pcs Бебе Девојка Облека Поставите Recem Родено Бебе-Облека Девојки Роденден Тимови Деца Партија Облека Подарок за Бебето-Девојка-Layette 1 Set = 4pcs = Bodysuit Туту Фустан + Креветчето Чевли + Legwarmers + Headband Големина : S(0-3М), M(4-6 M), L(6-12М), XL(12-24 M) Боја : Бела, Розова, Топла Розова големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред место и цел. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Предмети се испраќаат само по уплата. Ние обезбедуваме EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. Време на испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days . Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Поради безбедни причини, ние не дозволите промената на адресата преку е-маил. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Методи за плаќање Заштитени со Зачувам : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
CHICCHERRY
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
памук/spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
VD078
боја:
Бела
Големина:
S(0-3M), M(3-6M), L(6-12M), XL(12-24M)
Сезоната:
Лето

Најдобри понуди