• Обновено
Мало Деца облека поставува деца лето носат момчиња девојчиња спорт одговараат, чист памук кратко sleeve кошула +панталони

Мало Деца облека поставува деца лето носат момчиња девојчиња спорт одговараат, чист памук кратко sleeve кошула +панталони

Rating 
DEN 337.00
DEN 374.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте да ја посетите Winder Живот Winder Девојки Продавница,имајте пријатен шопинг!
Најновите!!! Децата Летна облека, облека сетови, фустани,Бебе Носат
ТОПЛА ПРОДАЖБА на Производот СЕГА! ВЕ МОЛИМЕ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ~
Опис : со симпатична дизајн, мода, тоа ќе биде најдобар подарок за вашиот слатка срцето. И јас сум сигурен дека таа/тој ќе ја сакам толку многу.
се продаваат во многу е за мали wholeslae клиенти, ако сакате да го нарачате преку продажба на мало,можете да контактирате со нас директно,ви благодарам.
Големина : 100(3 T)-110(4 T)-120(5)-130(6)-140(7)
На сликите е за ваша информација, понекогаш becuase различни материјали, навистина облека може да се неколку разлика, тоа е accpted,ако не може да се прифати овој проблем,ве молиме не го нарачате. ви благодариме.
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1.Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по уплата
2. Кина пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.неколку земјата треба повеќе време, ако ви требаат детални информации,ве молиме контактирајте не директно.
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
3.Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
4.Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
5.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки.ви благодариме.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2 . Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Однапред ви благодариме. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.
2.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. инаку ние не прифаќаме тоа
3.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Отворете Бод
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
QD-003
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди