• Обновено
Мода Девојки Облека Поставите Лето Пролет Бебе Вест + Јакна Грб + Цветни Панталони Одговара На Деца, Детска Облека Девојки Облека

Мода Девојки Облека Поставите Лето Пролет Бебе Вест + Јакна Грб + Цветни Панталони Одговара На Деца, Детска Облека Девојки Облека

Rating 
DEN 720.00
DEN 959.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.


2016 Година Мода Девојки Облека Поставите Лето Пролет Цвет Девојки Им Одговара На Децата Облека
Големина : 3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,9 T
За Возраст : 3-9 години

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
rorychen
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
CC00028
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Најдобри понуди