• Обновено
Пргав бело бебе момче новороденчињата облека broadcloth еден гради цврсти целосна ракав бебе поставите бебе девојка новороденчињата облека vestidos

Пргав бело бебе момче новороденчињата облека broadcloth еден гради цврсти целосна ракав бебе поставите бебе девојка новороденчињата облека vestidos

Rating 
DEN 902.00
DEN 1387.20
-35 %

Залиха
Во магацинот.

Детали
Големина на табелата, Големина 0-3М 3-6 M 6-9 M 9-12М половината 48cm 50cm 52cm 54cm Градите 48cm 50cm 52cm 54cm ракав 22cm 24cm 26cm 28cm shouder 19.8 cm 20.4 cm 21cm 21.6 cm
направени за 0-3М, 3-6 M, 6-9 M, 9-12М
ве молиме проверете ги градите да видам дали тоа одговара за вашето бебе,
ако градите е во ред за вас бебе ,а потоа изберете големина од градите .
Плаќање
1.Ние accept A Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
1.Ние ќе ви ја испратиме нашата вашата стока во рок од 7 работни дена како Aliexpress признати
вашата исплата.
2.Ние брод во светот со Кина пост воздух ,во САД ,од страна на E-пакет.
3. ако не добиете пакет по долго време , ве молиме да се обиде да контактира со локалните поштата,понекогаш пакет биде таму.
4.Време на испорака 20-60 работни дена Кина пост воздухот (Да се Бразил,Русија ,е потребно долго време)
ПОВРАТНИ информации
1. Ние не сакате да воспостави долго-рок пријателски деловен однос со вас,
па вашите повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад.
2. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
ВРАЌАЊЕ
1.Ако постојат некои оштетувања за време на превозот или квалитет.pls, контактирајте со нас во рок од 3
дена е-пошта со фотографијата на производи. Ние ќе ви понуди наплата или размена
за надомест на штета.
2.Ние прифаќаме предмет на враќање без причина, но купувачот мора да ги плати
враќање превозот цена.
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка!!!

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Outerwear Тип:
Грб
Бренд Име:
ПРГАВ
Број На Модел На:
Q8006
Јака:
Пак надолу Јака
Возрасна Група:
нови роден

Најдобри понуди