• Обновено
250pcs/многу Цена Тагови за Облека Печатење Cloting Етикета Облека Ознаки Personalizar Etiquetas Прилагодено Ознаки Бесплатен Превозот

250pcs/многу Цена Тагови за Облека Печатење Cloting Етикета Облека Ознаки Personalizar Etiquetas Прилагодено Ознаки Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 786.72

Залиха
Во магацинот.


Име : Висат Ознака за Облека
Големина : 90*50mm / 84*54mm
Количина : 250pcs/многу
( НЕ вклучуваат string )
Материјал : 300 GSM Обложена Хартија
НАПОМЕНА :
Ако би сакале да се печати вашето лого, ве молиме изберете pring лого. Цената е US$38 за 500 ознаки.
Ако сакате да се купи нашиот сопствен дизајн, ве молиме порака реден број кога ќе го купите. Цената е US$13.9 за 250 ознаки.
Здраво Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Ако било какви прашања тука, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ви благодариме.
Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Топло Совети : 1) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 2) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 3) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Основни карактеристики

боја:
Печати Лично Лого
Тип На Производ:
Облека Ознаки
Техника:
Печатени
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
160717R
Материјал:
Хартија
Големина:
5*9cm
Боја / Шема:
0918A
Материјал:
300gsm Хартија , Двојно обложени
Известување:
Само продаваат како слика

Најдобри понуди