• Обновено
Топла продажба аметист студ обетки солидна 925 sterlings сребро earring 5mm*7mm овална природни аметист скапоцен камен обетки за жена

Топла продажба аметист студ обетки солидна 925 sterlings сребро earring 5mm*7mm овална природни аметист скапоцен камен обетки за жена

Rating 
DEN 1536.00

Залиха
Во магацинот.


Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)
1. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
2. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
3. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.
4. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Platinum Позлата Обетки Големина : 8 мм * 10 mm скапоцен камен Име : Природни Аметист скапоцен камен Големина : 5 mm * 7 мм * 2 парчиња скапоцен камен Тежина : 0.6 кт * 2 парчиња скапоцен камен Одделение или Боја : Виолетова скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен обработка : Термичка скапоцен камен Намалување на : Овална Намали Прилагоди : Да
Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
1. Не waer сребрен накит кога ќе се направи за вежбање и труд; 2. Не носете сребрен накит кога спиеш и бања; 3. Проверете скапоцен камен редовно, во случај на скапоцен камен looseness; 4. Користете полирање крпа за бришење од вода, пот и други нечистотии во случај на оксидација; 5. Ако вашиот сребрен накит стане црно, можете да го користите паста за заби чистење на накит, за да се направи тоа shinning повторно.
Co Life Накит Co., Ltd наоѓа во Changle Каунти, Weifang Град, Shandong Провинција, Кина.
Бидејќи основана во 2012 година, ние devoteed себе да накит производство, проектирање и маркетинг.
Сега ние треба да стане нов накит бренд во Кина и се извезуваат во над 30 земји.
Како млад тим, ние веруваме дека секое парче накит е уметнички дела не само на производот.
висок квалитет, исклучителна изработка ќе биде душа на накит и трае долго.

Основни карактеристики

Бренд Име:
CoLifeLove
Главниот Камен:
Аметист
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GIC
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
Студ
Број На Модел На:
PC-E-0020
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобри понуди